Pójdą śladem francuskiej matki?

Orange w Polsce podobno szykuje się do wprowadzenie nowej marki. Tak przynajmniej twierdzą serwisy internetowe. We Francji Orange ładnie odświeżyło markę, która już ma kilkanaście miesięcy.

Sporo klientów musiał stracić francuski Orange skoro zdecydował się, by wreszcie przedstawić godną odpowiedź na wprowadzone w styczniu 2012 roku plany taryfowe sieci Free Mobile. Od dziś klienci Orange mają nielimitowane darmowe rozmowy i SMS/MMS do wszystkich sieci za 9,9 euro miesięcznie.

W tym tanim abonamencie co prawda nie ma dostępu do Internetu – można jedynie używać Facebooka i Twittera – ale wielu osobom komórka wciąż jest potrzebna tylko do rozmów i – ewentualnie – wysyłania SMS/MMS. Jeśli ktoś chciałby mieć dostęp do internetu może wykupić plan za 19,9 euro, w którym poza nielimitowanymi rozmowami i SMS we Francji są też nielimitowane SMS do wszystkich krajów Europy oraz do Terytoriów Zamorskich Francji, a także pakiet 3 GB do wykorzystania w sieciach 3G. Analogiczny plan za 24,9 euro umożliwia skorzystanie z internetu w technologiach szybszych niż 3G.

Plany mają haczyk. Z nielimitowanych rozmów/SMS/MMS można korzystać w połączeniach do co najwyżej 250 numerów. Jest też dobry element – dotychczasowi użytkownicy planów z rodziny Sosh zostają automatycznie przeniesieni na nowe taryfy wraz z zakończenie aktualnego okresu rozliczeniowego.

Teraz pozostaje nam czekać, by Orange w Polsce, które podobno przygotowuje jakieś nowe oferty, poszło francuskim śladem i zaoferowało nielimitowane rozmowy i SMS/MMS do wszystkich sieci za 42,5-45,0 zł miesięcznie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: