Faul Play

Od lat wiadomo, że nim kupi się jakąkolwiek ofertę od operatora telekomunikacyjnego trzeba uważnie przeczytać wszelkie cenniki i regulaminy. Bez tego ryzykujemy, że zapłacimy więcej niż nam się wydaje.

W piątek P4 przedstawiło nowe taryfy abonenckie sieci Play. Na pierwszy rzut oka wyglądały nieźle. By ułatwić życie dziennikarzom operator przygotował w tabelce proste i czytelne ich zestawienie. Wnikało z niego czarno na białym, że w Formule S, w której abonament kosztuje od 9 zł 12-miesięcznej w umowie tylko z SIM lub od 19 zł w 24-miesięcznej umowie z telefonem koszt pakietu 200 minut rozmów do wszystkich sieci wymiennego na 200 SMS lub 200 MMS to 10 zł. To atrakcyjna cena uwzględniwszy, że w tej taryfie wszystkie rozmowy, SMS i MMS do sieci Play są wliczone w cenę abonamentu.

Ujawnione w sobotę regulaminy przyniosły wielkie rozczarowania. Ów pakiet za 10 zł miesięcznie obejmuje tylko minuty. Za SMS i MMS płacimy osobno, czyli 19 gr za sztukę. To o 1 gr więcej niż w starych abonamentach. Tego w piątek nie powiedziano dziennikarzom, a oni nie pytali, bo zapis w tabelce był do bólu jednoznaczny. To brzydki faul drogi Play. Z kategorii tych, które zasługują na czerwoną kartkę. Wprowadziliście w błąd wszystkich.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: