Część trzecia, czyli o zdjęć robieniu

Nie będę ukrywał, że do czytania instrukcji obsługi telefonu komórkowego trudno mnie zapędzić. Tak też podszedłem do X10. Gdybym poczytał instrukcję pewnie w części II nie napisałbym bzdury o tym, że _nie_da_się_ zrobić zdjęcia dotykając ekranu. Otóż da się, ale trzeba najpierw tę funkcję ustawić.
Zacząłem od zdjęć, więc opowiem jeszcze, że kolejne foty robione w pomieszczeniach upewniają mnie, że X10 przy fabrycznych ustawieniach robi słabe foty w pomieszczeniach. Za to zdjęcia na zewnątrz są całkiem udane. I te panoramiczne i te mające oddać jakieś szczegóły.

Wrócę do klawiszy i nawigacji. Jakoś nie umiem się do niej przekonać. Szczególnie drażni mnie środkowy przycisk. W G1 to ten klawisz naciskam aby przejść do ustawień aplikacji. W X10 ten klawisz zamyka aplikację. Do wejścia do ustawień służy lewy klawisz.

Już troszkę pisałem o ergonomii tego telefonu. Dziś X10 miała w rękach moja nastoletnia siostrzenica. po kilku chwilach powiedziała, że telefon jest nie wygodny, że lepiej jej się trzyma w ręku jej Nokię. Wniosek: telefon jest za szeroki dla wielu damskich dłoni. Szerokość jest funkcją wymiarów wyświetlacza. Może więc rację ma LG promując długi i wąski BL40 Chocolate jako telefon dla pań?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: